Wydaj u nas książkę!

Czy napisałeś pracę dyplomową (licencjacką, magisterską, inżynierską) i chcesz, żeby Twój trud został doceniony nie tylko przez komisję egzaminacyjną?

Czy jesteś wykładowcą lub pracownikiem akademickim, który chciałby wydać rozprawę doktorską lub habilitacyjną, skrypt, opracowanie wykładów albo inną pracę naukową, korzystając z usług międzynarodowej platformy wydawniczej?

Jeśli tak, WBW jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Opublikuj swoją pracę

WBW wydaje prace z różnych dziedzin nauki. Publikacja dla naszych autorów jest zawsze bezpłatna. Oprócz tego dostają oni bezpłatny egzemplarz swojej książki w formie e-booka oraz mogą otrzymać honorarium za dobre statystyki sprzedaży.

Jesteśmy zainteresowani publikacją następujących prac: monografii, skryptów, opracowań wykładów, prac magisterskich, prac inżynierskich, prac licencjackich, ale także rozpraw doktorskich i habilitacyjnych.

Jak wydać książkę?

Na pewno zastanawiasz się, co zrobić, żeby wydać u nas swój manuskrypt? Napisz wiadomość z podstawowymi informacjami o sobie i swojej pracy naukowej. E-mail wyślij na adres info@bezkresywiedzy.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

W najkrótszym możliwym czasie jeden z naszych redaktorów, indywidualnie przydzielanych do każdego projektu, skontaktuje się z Tobą, żeby ustalić warunki publikacji.

Zapraszamy do współpracy!


Wyślij swój manuskrypt do dokładnego wglądu bez dalszych zobowiązań poprzez

nasz formularz kontaktowy